חברות ועסקים

מחלקת עסקים

פרוסות אמנות קולינרית מתמחה בארוחות ובשירותי אירוח לחברות ולבתי עסק. היא מגישה מבחר מגשי אירוח איכותיים לאירועים עסקיים שונים כישיבות חבר מנהלים, פרזנטציות, פגישות עם לקוחות, הרמות כוסית, השקות מוצרים ועוד.
עובדי החברות זוכים מצדם לפיתרון קולינרי אנין ומקיף בשעות העבודה הארוכות, יתרון המונע את הטרחה שביציאה לארוחות מחוץ למקום העבודה.
שירותים קולינריים מיוחדים ניתנים לחברות הפקה ולמשרדי פרסום – בימי צילום ובשאר פרויקטים המבוצעים בשטח.
פרוסות אמנות קולינרית גם מקימה ומפעילה בתי קפה אנינים וחווייתיים במתחמי חברות
היי טק, פארמה, תקשורת וביטוח.
ההיצע של פרוסות אמנות קולינרית בכל אגפיה עומד בסטנדרטים היוקרתיים ביותר – ובמקביל, מצטיין במחירים נגישים ואטרקטיביים.

אירוח על מגש
מבחר מגשי אירוח מהודרים ומעוצבים ביד אמן מציע כל מה שאפשר לחלום עליו כמעט. גבינות ממחלבות צמרת בצד מגוון לחמים ממאפיות בוטיק וממרחים תוצרת בית; אוסף משכר של מאפים ומיני-קישים מפאר התנור; מצעד אנטיפסטי של ירקות נבחרים, קלויים וצלויים; שורות פרחי סלמון נורבגי מעושן ומשובח; נתחי יוקרה של טונה אדומה בקונוסים שקופים; כריכוני שף במגוון מפתיע; סלטי אנדיב טריים ומיוחדים; שפע פירות אקזוטיים; מוזלי "פרוסות" היחיד מסוגו; טראפלס שוקולד ושוקולד-קינמון ממכרים; פס עוגות קראנץ' ביתיות.
מגשי האירוח של "פרוסות אמנות קולינרית" אומרים כל כולם ייצוגיות. הם משלבים בחוכמה הגשה אסתטית ושובת עין, חומרי גלם מעולים ומגע קסם של אשף מטבח.

ארוחה ביתית בתוך הבית
במסגרת המותג החדש "פרוסות און טיים", מתפנקים עובדי חברות וארגונים בתפריט גורמה של כריכים וסלטים, פירות ומשקאות, המגיע אליהם בלאנץ' בוקס מפואר גם בשעה מאוחרת, עד חדר העבודה.
בהזמנה מרוכזת יוכל כל לקוח להעניק לעובדיו את המטעמים שיבחר במיוחד עבורם מתוך מבחר עשיר. כריכי המעדניה השופעים מאכלסים בלחמי בוטיק שנאפו בתנורי אבן את שיאי הגבינות, הבשרים (רוסטביף, קורנביף, פרגית ועוד) והירקות הטריים, בליווי ממרחים מופלאים מתוצרת בית.
הסלטים המיוחדים והמקוריים מחברים ירקות עילית רעננים, ביצירה דקדקנית שעושה שימוש בסכין שף ולא במכונות, ובהתאמה אישית של תוספות ורוטב ייחודיים לכל סלט.
השירות המקצועי של "פרוסות און טיים" מאגד חומרי גלם מובחרים, טיפול ואריזה אסתטיים ומרשימים, וגם עלות צנועה, שהופכת את התענוג למפתה עוד יותר.